VAIRAVIMO INSTRUKTORIŲ PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS

 
2014-10-14 21:28

2014 m. spalio 24 d. Panevėžyje  įvyko Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociacijos vairavimo instruktorių profesinio meistriškumo konkursas. Konkurse dalyvavo visų asociacijos narių komandos.


VAIRAVIMO INSTRUKTORIŲ PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS


VAIRAVIMO INSTRUKTORIŲ PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSASPirmąją vietą ir komandai nugalėtojai skirtą taurę laimėjo Panevėžio darbo rinkos mokymo centro komanda Jai atstovavo Mindaugas Maskevičius ir Mindaugas Vickus.VAIRAVIMO INSTRUKTORIŲ PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS


Antrieji liko UAB ,,ARV-Auto" atstovai (Robertas Litvaitis ir Edvardas Vanagas).
Trečiąją vietą užėmė UAB ,,Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras" komanda (Gintautas Laurinaitis ir Rinaldas Petkevičius).


Konkurso individualioje įskaitoje pirmąsias dvi vietas užėmė Panevėžio darbo rinkos mokymo centro vairavimo instruktoriai. Mindaugas Maskevičius tapo konkurso nugalėtoju, o jo bendradarbis Mindaugas Vickus turėjo tenkintis antrąja vieta. Jį nuo nugalėtojo skyrė vos 6 sekundės. Trečioji vieta atiteko Rinaldui Petkevičiui iš UAB ,,Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras".


VAIRAVIMO INSTRUKTORIŲ PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS


VAIRAVIMO INSTRUKTORIŲ PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSASKonkurso I etape dalyviai turėjo atlikti teorinę užduotį. Ją geriausiai atlikti sekėsi Mažeikių vairuotojų mokymo centro atstovui Aleksui Antanavičiui ir Panevėžio darbo rinkos mokymo centro komandos nariams  Mindaugui Maskevičiui ir Mindaugui Vickui.
II etape konkurso dalyviams reikėjo pademonstruoti savo vairavimo gebėjimus labai slidžioje trasoje, kurioje buvo pagreitėjimų bei stabdymų, važiavimo įvairiomis dangomis, šoninio slydimo, įkalnės ir nuokalnės įveikimo atkarpų. Konkurso dalyviams trasą teko įveikti po du kartus. Čia nepralenkiami buvo konkurso šeimininkų Panevėžio darbo rinkos mokymo centro atstovai Mindaugas Maskevičius ir Mindaugas Vickus. Trečias liko Mažeikių vairuotojų mokymo centro atstovas Stasys Bliuzdukis. Absoliučiai geriausio rato įveikimo laiką pasiekė Mindaugas Kleinauskas iš Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centro. 
Be to, konkurse dalyvavo Alfredas Bernotas ir  Donatas Danyla iš Šiaulių darbo rinkos mokymo centro, Sigitas Pudžemys ir Aleksandr Kupčionok iš UAB ,,LDV-UNIO", Sandtro Lavrenovas iš Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centro, Rolandas Balkė ir Ernestas Mikšėnas iš Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro, Jonas Navickas ir Rimantas Tamošiūnas iš Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos.